Yüksek ve orta gerilim ek ve başlık yapımı

Yeraltı enerji nakil hatları kablo ek ve başlık yapımı

Ek ve başlık yapımı

Yüksek gerilim kablo ek ve başlık yapımı önem ve titizlik isteyen işlerdir. Deneyimli ve sertifikalı personel tarafından uygulaması yapılmalıdır. Yüksek gerilim ek ve başlık montajcıları, montaj işlemini neredeyse laboratuvar kadar temiz ortamlarda, dış ortamdan gelecek her türlü nem ve tozdan arındırılırmış alanda monte ve ek işlemi yapılmalıdır.

 • Ek yapım ön hazırlık

  Yüksek gerilim kablo çekim ve ek yapılacak kazı alanları 7 mt x 3 mt olarak açılır ve ek yapım için özel olarak hazırlanır. Yapılan en ufak hata milyonlara ve hatta yapılan yatırımın zayi olmasına sebebiyet verebilir. Kazı işlemi sonrası beton perde duvarlar ile oluşturulan odacık halindeki alana vinç yardımı ile uygulamanın yapılması için konteyner alana ortalanacak şekilde yerleştirilir ve ek yapımına hazır hale getirilir.

 • Ek ve başlık yapım

  Yüksek gerilim ek ve başlık montajcıları, montaj işlemini neredeyse laboratuvar kadar temiz ortamlarda, dış ortamdan gelecek her türlü nem ve tozdan arındırılırmış alanda monte ve ek işlemi yapılmalıdır. Yüksek gerilim kablo eki yapılırken bağlantı noktaların sağlamlığı test edildikten sonra üzerinin kapatılmasına önem verilmelidir.

 • T : +90 216 642 18 18

  F : +90 216 642 15 55

  E : arvona[a]arvona.com.tr

  arvona facebookarvona twitterarvona instagramarvona pinterestarvona linkedinarvona youtube