Yüksek ve orta gerilim elektrik altyapı projelendirme ve çözümlendirme

Yüksek ve orta gerilim elektrik projelendirme

Projelendirme

Arvona Mühendislik, tecrübeli ve deneyimli mühendis kadrosu tarafından çevrenin yapısal durumuna, ilgili kurumların mevzuat, standart ve şartnamelerine uygun şekilde tüm detayıyla uygulama aşamasına kadar yüksek ve orta gerilim, trafo merkezi kurulum proje işlerinde kendini kanıtlamış firma olarak sektörde hizmet vermektedir. Y.G ve O.G elektrik proje firmaları arasında, projeleri en hızlı hazırlayan ve onaylatan firma olmayı hedefliyoruz. Projelendirme esnasında verilen doğru kararlar, yatırımın ilerleyen aşamalarında, yatırımcının gereksiz ve fazladan harcama yapmasını engelleyecektir. Bu yüzden uzman mühendisler ile yapılacak doğru ve etkin tasarım, yatırımcı ve proje finansmanı için çok önemlidir.

 • silikon cam giydirme klipsli cephe sistemi

  Kurum onayı

  İlgili mevzuat, standart ve şartnamelere uygun şekilde hazırlanan proje, ilgili kurumlardan mühendis takip kadrosu ile proje onayı alınır.Daha sonrasında ise en kısa süre içerisinde ruhsat alınır ve işe başlanır.

 • silikon cam giydirme klipsli cephe sistemi

  Şantiye planlama

  Yüksek ve orta gerilim projelerinde şantiye kurulum aşamasında ilk önce sahada yerinde keşif yapılır. Projede bulunan iş kalemleri, keşif ve metraj çalışmaları, imalatların sıralaması ve hangi iş kalemine ne zaman başlanacağı, bu imalatlar ile ilgili ilerleme hızları; projenin süresi, yapım şartları, bölgenin iklim şartları, zeminin yapısı, göz önüne alınarak bir iş programı hazırlanır.Kesin hesaplar mobilizasyon öncesi yapılarak şantiye planlanması başarılı şekilde tamamlanır.

 • Yüksek ve orta gerilim elektrik altyapı çözüm hizmetleri

  Çözüm hizmetleri

  Arvona Mühendislik olarak ülkelerin yönetmeliklerine, müşterilerin istekleri ve projelerin şartnameleri doğrultusunda Yüksek ve Orta Gerilim projeleri için projendirme, yerinde uygun ve hızlı çözüm, tüm elektrik altyapı yüksek ve orta gerilim konularında tecrübeli kadrosu ile mühendislik çözümleri sunar.

 • Proje çözüm

  TEİAŞ ve belediye ilgili mevzuat, standart ve şartnamelere uygun şekilde hazırlanan proje TEİAŞ ve Büyük Şehir Belediyesinden mühendis takip kadrosu ile yüksek ve orta gerilim proje onayı ve sonrasında en kısa süre içerisinde ruhsat alınır ve saha içerisinde çözüm noktasında profesyonel ekipler ile işi en kısa sonuca ulaştırır.

 • Saha içi çözüm

  Yüksek ve orta gerilim projelerinde tecrübeli saha ekibi, ful donanımlı malzeme ekipmanlarımız ile şantiye saha içerisinde isg kurallarına uygun şekilde ve en kısa süre içerisinde projeyi sonuca ulaştırmak ve çözüm sağlamaktayız.

 • T : +90 216 642 18 18

  F : +90 216 642 15 55

  E : arvona[a]arvona.com.tr

  arvona facebookarvona twitterarvona instagramarvona pinterestarvona linkedinarvona youtube